التعرف علی الشرکة

التعرف علی الشرکة

امین سلامت فارمد

شرکت امین سلامت فارمد در سال 1397با هدف تولید مکمل های دارویی فعالیت خود را در تهران آغاز نموده. در حال حاضر دارای پروانه ساخت بیش ازچندین محصول مکمل از سازمان غذا و دارو می باشد که تعدادی از این محصولات در بازار دارویی ایران وارد شده است.
امین سلامت فارمد توسط یک تیم حرفه ای متخصص در جهت توسعه و حرکت رو به رشد خود گام برداشته و امید دارد با اتکا به توانمندی‌های خود بتواند به عنوان یکی از برترین شرکت تولید کننده دارویی و مکمل در ایران مطرح شود.

16+سال تجربه
30+کارشناس مجرب
520+مشتری

امین سلامت فارمد

مکمل های جوشان

چشم انداز

امین سلامت فارمد توسط یک تیم حرفه ای و متخصص با چشم انداز ایجاد یکی از بهترین واحد های تولید کننده ی مکمل های جوشان در کشور راه اندازی شده است و در جهت توسعه و حرکت رو به رشد خود گام برداشته ، امید دارد با اتکا به توانمندی‌های خود بتواند به عنوان یکی از برترین شرکت تولید کننده های دارویی و مکمل در ایران مطرح شود.

مشاوره رایگان

ما محصولاتی را می سازیم که زندگی را بهتر وآسان تر می کند.

 

 

آنچه ما را متمایز می کند

واحد مشاوره: مشاوره رایگان امین سلامت فارمد این امکان را مهیا می سازد که مشتریان با اطمینان خاطر محصولات را انتخاب کنند دراین بخش کارشناسان تغذیه پاسخگوي سوالات مشتریان در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه مصرف محصولات و همچنین پیشنهاد راهکار مناسب برای مشکلات احتمالی هستند.

همکاران ما
از آنجایی که همکاری یکی از مهمترین اصول شرکت امین سلامت فارمد می باشد ما با موثرترین و متخصص ترین تولید کنندگان همراه شدیم تا محصولاتی برای زندگی سالم را تولید کنیم.